SEW-EURODRIVE Lietuva

  +370 315 79204

  info@irseva.lt

  I-V nuo 8 iki 17val.

Meniu

S serija

S serijos sliekiniai reduktoriai

S ser3.

S serijos sliekinių reduktorių stiprybė slypi paprastoje konstrukcijoje, nepaisant to, jie yra ženkliai efektyvesni nei įprasti sliekiniai reduktoriai, nes turi papildomą cilindrinių krumpliaračių porą. Tokia konstrukcija užtikrina sklandų bei tylų veikimą ir leidžia pasiekti puikų kainos ir kokybės santykį. Taip pat, tai užtikrina kompaktišką dizainą, leidžiantį reduktorius lengvai pritaikyti mažose erdvėse. Naudokite S serijos sliekinius reduktorius kaip ekonomišką sprendimą, pagrindiniams jūsų įrangos ar gamyklos poreikiams patenkinti.

Sukimo momento diapazonas 7 korpuso dydžiams siekia nuo 92 iki 4000 Nm. Naujojo S..7p reduktoriaus sukimo momentas yra nuo 105 Nm iki 4300 Nm.

S..7p – sliekiniai reduktoriai su padidintu sukimo momentu

S ser 2

Mūsų naujoji S..7power serija siūlo dar didesnį sukimo momentą visiems septyniems dydžiams. S..7p serijos reduktorių sukimo momentas yra iki 65 % didesnis nei standartinių S..7 sliekinių reduktorių.

Tepimas

Be krumpliaračių tepimo, alyvos taip pat vaidina svarbų vaidmenį išsklaidant šilumą reduktoriuje. Mūsų nauja alyva SEW GearOil Poly pagerina sliekinių reduktorių technines charakteristikas, sumažindamas trintį tarp krumpliaračių dantų. SEW GearOil Poly sudaro labai efektyvią tepimo plėvelę, kuri padidina pačios alyvos ir besidėvinčių dalių, tokių kaip riebokšliai ir guoliai, tarnavimo laiką. SEW GearOil Poly taip pat pagerina sliekinių reduktorių efektyvumą.

Efektyvumas

Galios ir greičio perdavimo būdas sliekiniame reduktoriuje sukuria didelę slydimo trintį tarp slieko ir sliekračio. SEW GearOil Poly alyvos naudojimas užtikrina puikų tepimą ir optimalų šilumos išsklaidymą kiekviename veikimo etape, o tai iš esmės padidina efektyvumą. Taip S..7p sliekinių reduktorių efektyvumą pavyko padidinti iki 13 procentų. Šis poveikis ypač pastebimas esant dideliems perdavimo santykiams. Dėl padidėjusio efektyvumo, gaunamas didesnis išėjimo sukimo momentas esant tokiai pačiai variklio galiai.

Daugiau galios arba atsargos

Padidėjęs sukimo momentas reiškia, kad kai kuriais atvejais galima pasirinkti mažesnį korpuso dydį, nes dabar galima išgauti didesnį sukimo momentą mažesniame korpuse. Jei nėra galimybės keisti reduktoriaus dydį, turime daugiau atsargos.

Reduktorius be variklio – tik pusė sprendimo, todėl kartu su  jais dažniausiai komplektuojami asinchroniniai ir servo varikliai.

Savybės:

 • Dėl cilindrinių krumpliaračių poros panaudojimo, daug didesnis efektyvumas nei įprastų sliekinių reduktorių
 • Labai tylus veikimas
 • Galimi variantai:
  • Padinis arba flanšinis tvirtinimas
  • B5 arba B14 flanšinis tvirtinimas
  • Išėjimo velenas arba tuščiaviduris velenas
  • Tuščiaviduris velenas su pleištiniu sujungimu, užspaudžiama mova, išdrožomis arba TorqLOC®

Techniniai parametrai:

Dydžiai 37/37p / 47/47p / 57/57p / 67/67p / 77/77p / 87/87p / 97/97p

Perdavimo skaičius

i

3,97 – 288,00

Dvigubo reduktoriaus perdavimo skaičius

i

110 – 33 818

Didžiausias sukimo momentas*

Nm

92 – 4 300

Variklio galingumų diapazonas (montavimas per AM adapterį)

kW

0,12 – 30

* Priklausomai nuo perdavimo santykio, galimos ir mažesnės reikšmės

 

Pritaikymo sritys:

 • Scenos pavaros
 • Reguliavimo pavaros
 • Presai
 • Pasukimo stalai
 • Kampinio perkėlimo įrenginiai